• Turhan Kitap Evi

Başlarım Şimdi Anneliğe

Stok Durumu : Stokta
Barkod Kodu : 9786055286552
Yazarı : Şermin Çarkacı
Yayın Evi : Elma
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi : 11.Basım Mart 2017
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : 978-605-5286-55-2
Boyut : 14x21 cm
Kapak : Karton Kapak
921 kişi tarafından görüntülendi.
Kargoya 3 Günde Teslimat
25,00 ₺
22,5 ₺

Bu kitap yenidoğan bebekler ayaklanıp da ortalığı arada katana kadar geçenlerde anneleri rahatlatacak tavsiye ve bilgiler içerir. Hiçbiri doktor tavsiyesi yerine geçmez, zaten doktorlar da bazen böyle şeyler söylemez. 
Ş. Ç.

Bu kitapta yazanlar Tuna, Mete ve Adı'yle birlikte öğrendiklerimdir. Sütüm gelmeyip de kendimi çaresiz hissettiğimde, bebek sesine uyanıp nasıl bişeyim vardıklarımızda geceler, o geceler uykusuz sabahları, doğum kilolarını alıyor kendimi çok çirkin hissettiğim zaman, nasıl yapmam halinde bilmediğimde hepimiz bana olan anlayışla gülümseyip "geçer" diyecek Sen de bu kitap, böyle anlarda ihtiyacın olacak o el olarak algıla… 

Bizden bir iki nesil önceki o annelerle bizi kıyaslamaktan kendimi alamıyorum. Anlar oldu. Sonra en doğrusunun içimden ne geliyorsa, en doğru yerdeüm neyse o olacağına kanaat getirdim. Hâlâ çocuklarla ilgili bir sorunla ilgiliğımda uzmanlar ne diyor bir ona bakıyorum, babaannem-anneannem ne diyor ki de bir de ondan danışıyorum, sonra bir de kalbime soruyorum, sen ne dersin diye. 

Öyle demeyin, annelerin kalbi konuşur. Benimki konuşuyor ve şimdi anlattı: Söyle o yeni annelere, sakin olsunlar ve tadını kaçırmasınlar. Çocuk yapmanın da bakmanın da ...
Şermin Çarkacı - Kitabın Yazarı

Yazarın kavramıını çok sevdim, anlatış tarzını da. Örnekler güzel. Keşke ben de böyle bir kitapla karşılaşsaydım anne olmadan önce ya da olduktan hemen sonra ... Bence anne olmak düşünenlere hediye edilecek çok hoş bir kitap. 
Ayşe Butcher - İngilizce Öğretmeni / Kıdemli Anne

Çok beğendim, eğlendim. Doğum öncesi okusaydım güncellemeici deen. Alanında parlak ve farklı bir kitap olmuş. Bu kitap yeni annelere hediye edip onları da benim gibi güldüklerini görmek isterim.
Nilay Dalyan - Şehir Plancısı / Yeni Anne
(Tanıtım Bülteninden)

İNDİRİMLİ Ürünler

book

Ben,Robot

  • 35,00 ₺

  • 31,5 ₺