• Turhan Kitap Evi

Rusya'yı Ayağa Kaldıran Lider Vladimir Vladimiroviç Putin

Stok Durumu : Stokta
Barkod Kodu : 9786050950519
Yayın Evi : Doğan Kitap
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : Mart 2018
Sayfa Sayısı : 373
ISBN : 978-605-09-5051-9
Boyut : 13.6 x 21 cm
Kapak : Karton Kapak
686 kişi tarafından görüntülendi.
Kargoya 3 Günde Teslimat
34,50 ₺
31,05 ₺
Hiç başkanlık rüyası görmemiş sıradan bir taşra bürokratı, bir sabah uyandığında kendini devcileyin bir başkana dönüşmüş olarak buldu.
Sovyetler dağılıp dünya yeni bir düzene doğru giderken, kimsenin 
dikkatini çekmeyen sadık KGB ajanı birden bire imparatorluğu ayakta tutan bir süper lidere dönüşüyor. Vladimir Vladimiroviç Putin: Rusya’yı Ayağa Kaldıran Lider, yalnız Putin’in değil, Sovyet sonrası Rusya’nın çok canlı, çok etkileyici bir fotoğrafını sunuyor. 
 
“Yıllarca Moskova’da çalışan deneyimli gazeteci Cenk Başlamış ve Okay Deprem, Putin’in Leningrad sokaklarından KGB başkanlığına, oradan Kremlin’e uzanan iktidar öyküsünü eşsiz ayrıntılarla anlatıyor. Son beş asırdır Türkiye’nin hep dikkatle yaklaşmak zorunda olduğu komşusu Rusya’da neler olduğunu anlamak isteyenler  bu kitabı 
mutlaka okumalı.” 
— Murat Yetkin 
“Putin Rusyası ile ittifak arayışlarının tartışıldığı bir dönemde yayımlandığı için değeri daha da artan bu kitap, Türk okuruna benzersiz bir katkı sunuyor. Rusya’yı uzun yıllar boyunca Rusya’da yaşayarak, Rusça okuyarak, Ruslarla Rusça konuşarak izlemiş iki tecrübeli uzman gazeteci, bu büyük komşumuz ve güçlü liderleri Putin hakkında bizi bilgilendirip aydınlatıyor, böylece önemli bir eksikliği gideriyorlar. Türk gazeteciliği adına övünç duyulacak bir çalışma.”  
 — Kadri Gürsel

İNDİRİMLİ Ürünler

book

Galiz Kahraman

  • 31,00 ₺

  • 27,9 ₺
book

Suskunlar

  • 39,00 ₺

  • 35,1 ₺