• Turhan Kitap Evi

Themıs Hakimlik KPSS Matematik Konu Anlatımlı 2020 2021

Stok Durumu : Stokta
Barkod Kodu : 9789750260421
Yazarı : Mehmet Polat İnal
Yayın Evi : Seçkin Yayıncılık
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi : Temmuz 2020
Sayfa Sayısı : 288
ISBN : 978-975-02-6042-1
Boyut : 16x24
Kapak : Karton Kapak
189 kişi tarafından görüntülendi.
Kargoya 3 Günde Teslimat
42,00 ₺
33,6 ₺

THEMIS Hakimlik ve KPSS Matematik Konu Anlatımlı - Mehmet Polat İnal 2020

Bu kitapla öğreneceğiniz seviyede matematik bilgisiyle Adli Hakimlik, İdari Hakimlik, Kaymakamlık ve KPSS sınavlarındaki önemli sayıda matematik sorusu çözebilirsiniz.

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği Themis Dizisinin "Konu Anlatımlı, Hakimlik - KPSS Matematik" isimli yeni kitabının en önemli özelliği, temel seviyede matematik bilgisi ile en karmaşık ve zor konuları bile kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde size anlatıyor olmasıdır.

Konular işlenirken iyi kavranabilmesi için, anlatılan konular yaklaşık 500 çözümlü örnekle desteklenmiştir. Bunun yanında önemli yerlerin iyi anlaşılması ve akılda kalmasını kolaylaştıracak 100'den fazla önemli ipucu notuna yer verilmiştir. Ayrıca, her adayın kolaylıkla kavrayabilmesi için, bazı karışık ve zor konular birden fazla çözüm yolu ile anlatılmıştır.

Kitapta güncel müfredata uyumlu hazırlanan çözümlü sorular önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gelecek sınavlarda çok benzerlerinin çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Konu Başlıkları

Akıcı ve Yalın Bir Dille Anlatılmış Konular
Tamamı Çözümlü Örnekler
Basitten Karmaşığa Doğru Sıralanmış Çözümlü Örnekler
Sınav Sorularına Paralel Çözümlü Örnekler
 

 

Aynı Kategorideki Ürünler

İNDİRİMLİ Ürünler